BFC2373FM274MF
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC2373FM274MF
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.27UF 5% 400VDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC2373FM274MF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC2373FM274MF
Številka dela BFC2373FM274MF Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.27UF 5% 400VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110475 pcs Podatkovni list BFC2373FM274MF.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 100V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm) Serija MKT373M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 2222373FM274MF
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.728" (18.50mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.27µF Film Capacitor 100V 400V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.27µF Aplikacije General Purpose