BFC2373GF224MF
pregled izdelka
Številka dela: BFC2373GF224MF
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC2373GF224MF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC2373GF224MF
Številka dela BFC2373GF224MF Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91659 pcs Podatkovni list BFC2373GF224MF.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm) Serija MKT373M
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 2222373GF224MF
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.22µF Film Capacitor 160V 630V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.22µF Aplikacije General Purpose