BFC237514751
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC237514751
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 750PF 5% 630VDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC237514751.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237514751
Številka dela BFC237514751 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 750PF 5% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 142247 pcs Podatkovni list BFC237514751.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 300V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.571" L x 0.197" W (14.50mm x 5.00mm) Serija KP/MKP 375
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222237514751
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 750pF Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 750pF Aplikacije High Pulse, DV/DT