BFC237515182
pregled izdelka
Številka dela: BFC237515182
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 1800PF 3.5% 630VDC RAD
Podatkovni listi: BFC237515182.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237515182
Številka dela BFC237515182 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 1800PF 3.5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 111461 pcs Podatkovni list BFC237515182.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 300V
Toleranca ±3.5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.571" L x 0.236" W (14.50mm x 6.00mm) Serija KP/MKP 375
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222237515182
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 1800pF Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 1800pF Aplikacije High Pulse, DV/DT