BFC237521133
pregled izdelka
Številka dela: BFC237521133
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.013UF 3.5% 1KVDC RAD
Podatkovni listi: BFC237521133.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237521133
Številka dela BFC237521133 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.013UF 3.5% 1KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62517 pcs Podatkovni list BFC237521133.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 400V
Toleranca ±3.5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.728" L x 0.335" W (18.50mm x 8.50mm) Serija KP/MKP 375
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222237521133
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.013µF Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.013µF Aplikacije High Pulse, DV/DT