BFC237530103
pregled izdelka
Številka dela: BFC237530103
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 10000PF 5% 1.6KVDC RAD
Podatkovni listi: BFC237530103.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
550 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237530103
Številka dela BFC237530103 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 10000PF 5% 1.6KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53863 pcs Podatkovni list BFC237530103.pdf
Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV) Voltage Rating - AC 500V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.315" W (26.00mm x 8.00mm) Serija KP/MKP 375
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222237530103
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.827" (21.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 10000pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 10000pF Aplikacije High Pulse, DV/DT