BFC237543161
pregled izdelka
Številka dela: BFC237543161
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 160PF 3.5% 2KVDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC237543161.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237543161
Številka dela BFC237543161 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 160PF 3.5% 2KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95612 pcs Podatkovni list BFC237543161.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC 600V
Toleranca ±3.5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm) Serija KP/MKP 375
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 222237543161
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 160pF Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 160pF Aplikacije High Pulse, DV/DT