BFC237544121
pregled izdelka
Številka dela: BFC237544121
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 120PF 5% 2KVDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC237544121.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237544121
Številka dela BFC237544121 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 120PF 5% 2KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113138 pcs Podatkovni list BFC237544121.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC 600V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm) Serija KP/MKP 375
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222237544121
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 120pF Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 120pF Aplikacije High Pulse, DV/DT