BFC237872912
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC237872912
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 9100PF 5% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC237872912.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237872912
Številka dela BFC237872912 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 9100PF 5% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49691 pcs Podatkovni list BFC237872912.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 300V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm) Serija MKP/MKP378
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222237872912
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 9100pF Film Capacitor 300V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 9100pF Aplikacije High Pulse, DV/DT