BFC237944564
pregled izdelka
Številka dela: BFC237944564
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.56UF 5% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC237944564.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC237944564
Številka dela BFC237944564 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.56UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23021 pcs Podatkovni list BFC237944564.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm) Serija MKP379
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222237944564
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.610" (15.50mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.56µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.56µF Aplikacije High Pulse, DV/DT