BFC238320134
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC238320134 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC238320134
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.13UF 5% 630VDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC238320134.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC238320134
Številka dela BFC238320134 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.13UF 5% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54798 pcs Podatkovni list BFC238320134.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 220V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.394" W (17.50mm x 10.00mm) Serija MMKP383
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 2222 383 20134
BC1853
BFC2 383 20134
BFC2 383 20134
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.13µF Film Capacitor 220V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.13µF Aplikacije High Pulse, DV/DT