BFC238320913
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC238320913 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC238320913
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.091UF 5% 630VDC RAD
Podatkovni listi: BFC238320913.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC238320913
Številka dela BFC238320913 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.091UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57260 pcs Podatkovni list BFC238320913.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 220V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.335" W (17.50mm x 8.50mm) Serija MMKP383
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 2222 383 20913
BC1885
BFC2 383 20913
BFC2 383 20913
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.091µF Film Capacitor 220V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.091µF Aplikacije High Pulse, DV/DT