BFC238340223
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC238340223 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC238340223
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.022UF 5% 1.4KVDC RAD
Podatkovni listi: BFC238340223.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC238340223
Številka dela BFC238340223 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.022UF 5% 1.4KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40317 pcs Podatkovni list BFC238340223.pdf
Voltage Rating - DC 1400V (1.4kV) Voltage Rating - AC 500V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm) Serija MMKP383
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 2222 383 40223
BC1939
BFC2 383 40223
BFC2 383 40223
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.709" (18.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.022µF Film Capacitor 500V 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije High Pulse, DV/DT