BFC238366202
pregled izdelka
Številka dela: BFC238366202
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 2000PF 5% 2KVDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC238366202.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
450 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC238366202
Številka dela BFC238366202 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 2000PF 5% 2KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54472 pcs Podatkovni list BFC238366202.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC 700V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.335" W (17.50mm x 8.50mm) Serija MMKP383
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222238366202
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 2000pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 2000pF Aplikacije High Pulse, DV/DT