BFC238560332
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC238560332
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 3300PF 5% 2KVDC RADIAL
Podatkovni listi: 1.BFC238560332.pdf2.BFC238560332.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC238560332
Številka dela BFC238560332 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 3300PF 5% 2KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68135 pcs Podatkovni list 1.BFC238560332.pdf2.BFC238560332.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC 700V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.236" W (12.50mm x 6.00mm) Serija MKP385
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222238560332
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 3300pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 3300pF Aplikacije DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT