BFC238560512
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC238560512
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 5100PF 5% 2KVDC RADIAL
Podatkovni listi: 1.BFC238560512.pdf2.BFC238560512.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC238560512
Številka dela BFC238560512 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 5100PF 5% 2KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 158605 pcs Podatkovni list 1.BFC238560512.pdf2.BFC238560512.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC 700V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) Serija MKP385
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222238560512
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 5100pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 5100pF Aplikacije DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT