BFC238630155
pregled izdelka
Številka dela: BFC238630155
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 1.5UF 10% 1KVDC SCREW
Podatkovni listi: BFC238630155.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
36 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC238630155
Številka dela BFC238630155 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 1.5UF 10% 1KVDC SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6118 pcs Podatkovni list BFC238630155.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 350V
Toleranca ±10% Prekinitev Screw Terminals
Velikost / dimenzija 1.732" L x 0.866" W (44.00mm x 22.00mm) Serija MMKP386
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer Rectangular Box Druga imena 222238630155
delovna temperatura -50°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.894" (22.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.496" (38.00mm) Lastnosti Long Life
ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 mOhms Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 1.5µF Film Capacitor 350V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box Zmogljivost 1.5µF