BFC238633684
pregled izdelka
Številka dela: BFC238633684
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 5% 1KVDC SCREW
Podatkovni listi: BFC238633684.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
42 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC238633684
Številka dela BFC238633684 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.68UF 5% 1KVDC SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5865 pcs Podatkovni list BFC238633684.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 350V
Toleranca ±5% Prekinitev Screw Terminals
Velikost / dimenzija 1.319" L x 0.866" W (33.50mm x 22.00mm) Serija MMKP386
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer Rectangular Box Druga imena 222238633684
delovna temperatura -50°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.894" (22.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.201" (30.50mm) Lastnosti Long Life
ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 mOhms Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.68µF Film Capacitor 350V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box Zmogljivost 0.68µF