BFC246717683
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC246717683 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC246717683
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.068UF 5% 250VDC RAD
Podatkovni listi: BFC246717683.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC246717683
Številka dela BFC246717683 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.068UF 5% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 184691 pcs Podatkovni list BFC246717683.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.161" W (12.50mm x 4.10mm) Serija MKT467
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222246717683
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.555" (14.10mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.068µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.068µF Aplikacije General Purpose