BFC246719224
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC246719224 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC246719224
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC246719224.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC246719224
Številka dela BFC246719224 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79057 pcs Podatkovni list BFC246719224.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.228" W (12.50mm x 5.80mm) Serija MKT467
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 222246719224
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.22µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.22µF Aplikacije General Purpose