BFC246728393
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC246728393 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC246728393
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.039UF 10% 400VDC RAD
Podatkovni listi: BFC246728393.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC246728393
Številka dela BFC246728393 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.039UF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 166797 pcs Podatkovni list BFC246728393.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 220V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.197" W (12.50mm x 5.00mm) Serija MKT467
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222246728393
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.587" (14.90mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.039µF Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.039µF Aplikacije General Purpose