BFC246729122
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC246729122 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC246729122
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 1200PF 5% 400VDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC246729122.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC246729122
Številka dela BFC246729122 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 1200PF 5% 400VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 379422 pcs Podatkovni list BFC246729122.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 220V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.177" W (12.50mm x 4.50mm) Serija MKT467
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222246729122
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 1200pF Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 1200pF Aplikacije General Purpose