BFC247011823
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC247011823 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC247011823
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.082UF 10% 63VDC RAD
Podatkovni listi: BFC247011823.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BFC247011823
Številka dela BFC247011823 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.082UF 10% 63VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98902 pcs Podatkovni list BFC247011823.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Serija MKT470
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222247011823
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.082µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.082µF Aplikacije General Purpose