BFC247012274
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC247012274 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC247012274
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.27UF 5% 63VDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC247012274.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BFC247012274
Številka dela BFC247012274 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.27UF 5% 63VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63985 pcs Podatkovni list BFC247012274.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm) Serija MKT470
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 222247012274
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.27µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.27µF Aplikacije General Purpose