BFC247945683
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC247945683
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.068UF 5% 250VDC RAD
Podatkovni listi: BFC247945683.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC247945683
Številka dela BFC247945683 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 0.068UF 5% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58278 pcs Podatkovni list BFC247945683.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.236" W (12.50mm x 6.00mm) Serija MKP479
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 222247945683
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm) Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.068µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.068µF Aplikacije High Pulse, DV/DT