BZ080110WV25036CB1
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZ080110WV25036CB1
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 25PF 30KV
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 22 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 22 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZ080110WV25036CB1
Številka dela BZ080110WV25036CB1 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 25PF 30KV Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 22 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 30000V (30kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija - Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer - delovna temperatura -
Tip montaže - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 25pF ±10% 30000V (30kV) Ceramic Capacitor Zmogljivost 25pF