BZD27C5V1P-HE3-08
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BZD27C5V1P-HE3-08 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZD27C5V1P-HE3-08
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ZENER 800MW SMF DO219
Podatkovni listi: BZD27C5V1P-HE3-08.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZD27C5V1P-HE3-08
Številka dela BZD27C5V1P-HE3-08 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ZENER 800MW SMF DO219 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 320359 pcs Podatkovni list BZD27C5V1P-HE3-08.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 5.1V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA
Toleranca - Paket naprave za dobavitelja DO-219AB (SMF)
Serija Automotive, AEC-Q101, BZD27C Moč - maks 800mW
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer DO-219AB
Druga imena BZD27C5V1P-HE3-08GIDKR delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 6 Ohms natančen opis Zener Diode 5.1V 800mW Surface Mount DO-219AB (SMF)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 1V