BZG04-51-M3-18
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BZG04-51-M3-18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZG04-51-M3-18
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ZENER 51V 50A DO214AC
Podatkovni listi: BZG04-51-M3-18.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZG04-51-M3-18
Številka dela BZG04-51-M3-18 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ZENER 51V 50A DO214AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 354059 pcs Podatkovni list BZG04-51-M3-18.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 62V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 500mA
Toleranca - Paket naprave za dobavitelja DO-214AC (SMA)
Serija BZG04-M Moč - maks 1.25W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AC, SMA
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Zener Diode 62V 1.25W Surface Mount DO-214AC (SMA)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 51V