BZG05B9V1-M3-08
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BZG05B9V1-M3-08 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZG05B9V1-M3-08
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ZENER 9.1V 1.25W DO214AC
Podatkovni listi: BZG05B9V1-M3-08.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZG05B9V1-M3-08
Številka dela BZG05B9V1-M3-08 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ZENER 9.1V 1.25W DO214AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 343123 pcs Podatkovni list BZG05B9V1-M3-08.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 9.1V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA
Toleranca ±1.98% Paket naprave za dobavitelja DO-214AC (SMA)
Serija BZG05B-M Moč - maks 1.25W
Paket / primer DO-214AC, SMA delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 5 Ohms natančen opis Zener Diode 9.1V 1.25W ±1.98% Surface Mount DO-214AC (SMA)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 6.8V