BZG05C15-HE3-TR3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BZG05C15-HE3-TR3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZG05C15-HE3-TR3
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ZENER 15V 1.25W DO214AC
Podatkovni listi: BZG05C15-HE3-TR3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZG05C15-HE3-TR3
Številka dela BZG05C15-HE3-TR3 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ZENER 15V 1.25W DO214AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4959 pcs Podatkovni list BZG05C15-HE3-TR3.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 15V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-214AC
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 1.25W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AC, SMA
delovna temperatura 150°C Tip montaže Surface Mount
Impedanca (Max) (Zzt) 15 Ohms natančen opis Zener Diode 15V 1.25W ±5% Surface Mount DO-214AC
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 11V
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZG05C15-HE3-TR
BZG05C15-HE3-TR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 15V 1.25W DO214AC