BZX55C30-TAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BZX55C30-TAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX55C30-TAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ZENER 30V 500MW DO35
Podatkovni listi: BZX55C30-TAP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX55C30-TAP
Številka dela BZX55C30-TAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ZENER 30V 500MW DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3733039 pcs Podatkovni list BZX55C30-TAP.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 30V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 200mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-35
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
Druga imena BZX55C30-TAP-ND
BZX55C30-TAPGITB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 80 Ohms natančen opis Zener Diode 30V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 22V
Podobni izdelki
BZX55C33 A0G
BZX55C33 A0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 33V 500MW DO35