BZX55C47-TAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BZX55C47-TAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX55C47-TAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ZENER 47V 500MW DO35
Podatkovni listi: BZX55C47-TAP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX55C47-TAP
Številka dela BZX55C47-TAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ZENER 47V 500MW DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3576282 pcs Podatkovni list BZX55C47-TAP.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 47V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 200mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-35
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
Druga imena BZX55C47-TAP-ND
BZX55C47-TAPGITB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 110 Ohms natančen opis Zener Diode 47V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 36V
Podobni izdelki
BZX55C47-TR
BZX55C47-TR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 47V 500MW DO35
Na zalogi: 3705753 pcs
Prenesi: BZX55C47-TR.pdf
RFQ
BZX55C47 A0G
BZX55C47 A0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Na zalogi: 2469122 pcs
Prenesi: BZX55C47 A0G.pdf
RFQ
BZX55C4V3-TAP
BZX55C4V3-TAP
Opis: DIODE ZENER 4.3V 500MW DO35
Prenesi: BZX55C4V3-TAP.pdf
BZX55C43_T50A
BZX55C43_T50A
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prenesi: BZX55C43_T50A.pdf
BZX55C43-TR
BZX55C43-TR
Prenesi: BZX55C43-TR.pdf
BZX55C4V3 A0G
BZX55C4V3 A0G
Prenesi: BZX55C4V3 A0G.pdf
BZX55C47_T50R
BZX55C47_T50R
Prenesi: BZX55C47_T50R.pdf
BZX55C47
BZX55C47
Prenesi: BZX55C47.pdf
BZX55C43_T50R
BZX55C43_T50R
Prenesi: BZX55C43_T50R.pdf
BZX55C43-TAP
BZX55C43-TAP
Prenesi: BZX55C43-TAP.pdf
BZX55C4V3
BZX55C4V3
Prenesi: BZX55C4V3.pdf
BZX55C47_T50A
BZX55C47_T50A
Prenesi: BZX55C47_T50A.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika