BZX55C4V7-TAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BZX55C4V7-TAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX55C4V7-TAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ZENER 4.7V 500MW DO35
Podatkovni listi: BZX55C4V7-TAP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX55C4V7-TAP
Številka dela BZX55C4V7-TAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ZENER 4.7V 500MW DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2062089 pcs Podatkovni list BZX55C4V7-TAP.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 200mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-35
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 500mW
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
Druga imena BZX55C4V7-TAPGICT delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 60 Ohms natančen opis Zener Diode 4.7V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 1V
Podobni izdelki
BZX55C4V3-TAP
BZX55C4V3-TAP
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 4.3V 500MW DO35
Na zalogi: 3754330 pcs
Prenesi: BZX55C4V3-TAP.pdf
RFQ
BZX55C4V7 A0G
BZX55C4V7 A0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 4.7V 500MW DO35
Na zalogi: 2257424 pcs
Prenesi: BZX55C4V7 A0G.pdf
RFQ
BZX55C4V7
BZX55C4V7
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prenesi: BZX55C4V7.pdf
BZX55C4V7_T50A
BZX55C4V7_T50A
Prenesi: BZX55C4V7_T50A.pdf
BZX55C4V7-TR
BZX55C4V7-TR
Prenesi: BZX55C4V7-TR.pdf
BZX55C51
BZX55C51
Opis: DIODE ZENER 51V 500MW DO35
Prenesi: BZX55C51.pdf
BZX55C51 A0G
BZX55C51 A0G
Prenesi: BZX55C51 A0G.pdf
BZX55C4V3_T50A
BZX55C4V3_T50A
Prenesi: BZX55C4V3_T50A.pdf
BZX55C4V7_T50R
BZX55C4V7_T50R
Prenesi: BZX55C4V7_T50R.pdf
BZX55C51-TAP
BZX55C51-TAP
Prenesi: BZX55C51-TAP.pdf
BZX55C4V3-TR
BZX55C4V3-TR
Prenesi: BZX55C4V3-TR.pdf
BZX55C4V3_T50R
BZX55C4V3_T50R
Prenesi: BZX55C4V3_T50R.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika