BZX55C68-TAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BZX55C68-TAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX55C68-TAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ZENER 68V 500MW DO35
Podatkovni listi: BZX55C68-TAP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX55C68-TAP
Številka dela BZX55C68-TAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ZENER 68V 500MW DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1903035 pcs Podatkovni list BZX55C68-TAP.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 68V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 200mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-35
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 500mW
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
Druga imena BZX55C68-TAPGICT delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 200 Ohms natančen opis Zener Diode 68V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 51V