BZX55F13-TAP
pregled izdelka
Številka dela: BZX55F13-TAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ZENER 13V 500MW DO35
Podatkovni listi: BZX55F13-TAP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZX55F13-TAP
Številka dela BZX55F13-TAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ZENER 13V 500MW DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5532 pcs Podatkovni list BZX55F13-TAP.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 13V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 200mA
Toleranca ±1% Paket naprave za dobavitelja DO-35
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
delovna temperatura 175°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 26 Ohms natančen opis Zener Diode 13V 500mW ±1% Through Hole DO-35
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 10V
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX55F18-TAP
BZX55F18-TAP
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 18V 500MW DO35
Na zalogi: 4364 pcs
Prenesi: BZX55F18-TAP.pdf
RFQ
BZX55F18-TR
BZX55F18-TR
Na zalogi: 5314 pcs
Prenesi: BZX55F18-TR.pdf
RFQ
BZX55C9V1_T50A
BZX55C9V1_T50A
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 9.1V 500MW DO35