BZX85C16-TAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BZX85C16-TAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX85C16-TAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ZENER 16V 1.3W DO41
Podatkovni listi: BZX85C16-TAP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX85C16-TAP
Številka dela BZX85C16-TAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ZENER 16V 1.3W DO41 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1791778 pcs Podatkovni list BZX85C16-TAP.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 16V Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja DO-41 Serija Automotive, AEC-Q101
Moč - maks 1.3W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial Druga imena BZX85C16-TAPGITB
delovna temperatura 175°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 47 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 15 Ohms
natančen opis Zener Diode 16V 1.3W ±5% Through Hole DO-41 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 12V
Številka osnovnega dela BZX85C16
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX85C15-TR
BZX85C15-TR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 15V 1.3W DO41
Na zalogi: 952514 pcs
Prenesi: BZX85C15-TR.pdf
RFQ
BZX85C16_T50R
BZX85C16_T50R
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 16V 1W DO41