BZX85C62-TAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BZX85C62-TAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX85C62-TAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ZENER 62V 1.3W DO41
Podatkovni listi: BZX85C62-TAP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX85C62-TAP
Številka dela BZX85C62-TAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ZENER 62V 1.3W DO41 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1607152 pcs Podatkovni list BZX85C62-TAP.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 62V Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja DO-41 Serija Automotive, AEC-Q101
Moč - maks 1.3W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial Druga imena BZX85C62-TAP-ND
BZX85C62-TAPGITB
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 47 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 125 Ohms
natančen opis Zener Diode 62V 1.3W ±5% Through Hole DO-41 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 47V