CDR01BX391BKWRAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR01BX391BKWRAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR01BX391BKWRAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 390PF 100V BX 0805
Podatkovni listi: CDR01BX391BKWRAP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR01BX391BKWRAP
Številka dela CDR01BX391BKWRAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 390PF 100V BX 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4838 pcs Podatkovni list CDR01BX391BKWRAP.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR01
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 390pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 390pF