CDR02BP221BKZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR02BP221BKZMAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR02BP221BKZMAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 220PF 100V 10% BP 1805
Podatkovni listi: CDR02BP221BKZMAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR02BP221BKZMAT
Številka dela CDR02BP221BKZMAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 220PF 100V 10% BP 1805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 175259 pcs Podatkovni list CDR02BP221BKZMAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.050" W (4.57mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR02
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1805 (4512 Metric) Druga imena CDR02BP221BKZMAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak M (1%)
natančen opis 220pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 1805 (4512 Metric) Zmogljivost 220pF