CDR02BP271BJZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR02BP271BJZPAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR02BP271BJZPAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 270PF 100V 5% BP 1805
Podatkovni listi: CDR02BP271BJZPAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR02BP271BJZPAT
Številka dela CDR02BP271BJZPAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 270PF 100V 5% BP 1805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 142525 pcs Podatkovni list CDR02BP271BJZPAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.050" W (4.57mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR02
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1805 (4512 Metric) Druga imena CDR02BP271BJZPAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak P (0.1%)
natančen opis 270pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 1805 (4512 Metric) Zmogljivost 270pF