CDR02BX103BKZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR02BX103BKZPAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR02BX103BKZPAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 10000PF 100V 10% BX 1805
Podatkovni listi: CDR02BX103BKZPAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDR02BX103BKZPAT
Številka dela CDR02BX103BKZPAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 10000PF 100V 10% BX 1805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4937 pcs Podatkovni list CDR02BX103BKZPAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.050" W (4.57mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR02
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1805 (4512 Metric) Druga imena CDR02BX103BKZPAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak P (0.1%) natančen opis 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 1805 (4512 Metric)
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose