CDR04BP332BJUSAR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR04BP332BJUSAR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR04BP332BJUSAR
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 3300PF 100V BP 1812
Podatkovni listi: CDR04BP332BJUSAR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR04BP332BJUSAR
Številka dela CDR04BP332BJUSAR Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 3300PF 100V BP 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5234 pcs Podatkovni list CDR04BP332BJUSAR.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR04
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 3300pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 3300pF