CDR04BP332BJZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR04BP332BJZPAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR04BP332BJZPAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 3300PF 100V 5% BP 1812
Podatkovni listi: CDR04BP332BJZPAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDR04BP332BJZPAT
Številka dela CDR04BP332BJZPAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 3300PF 100V 5% BP 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 151808 pcs Podatkovni list CDR04BP332BJZPAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR04
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena CDR04BP332BJZPAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak P (0.1%)
natančen opis 3300pF ±5% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 3300pF