CDR04BX104AMZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR04BX104AMZMAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR04BX104AMZMAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V 20% BX 1812
Podatkovni listi: CDR04BX104AMZMAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDR04BX104AMZMAT
Številka dela CDR04BX104AMZMAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.1UF 50V 20% BX 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4606 pcs Podatkovni list CDR04BX104AMZMAT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.180" L x 0.126" W (4.57mm x 3.20mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR04
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena CDR04BX104AMZMAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak M (1%) natančen opis 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose