CDR06BX474AMMSAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR06BX474AMMSAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR06BX474AMMSAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 50V BX 2225
Podatkovni listi: CDR06BX474AMMSAT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR06BX474AMMSAT
Številka dela CDR06BX474AMMSAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.47UF 50V BX 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4068 pcs Podatkovni list CDR06BX474AMMSAT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR06
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak S (0.001%)
natančen opis 0.47µF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 2225 (5763 Metric) Zmogljivost 0.47µF