CDR31BP561AFZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR31BP561AFZMAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR31BP561AFZMAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 560PF 50V 1% BP 0805
Podatkovni listi: CDR31BP561AFZMAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDR31BP561AFZMAT
Številka dela CDR31BP561AFZMAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 560PF 50V 1% BP 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 58848 pcs Podatkovni list CDR31BP561AFZMAT.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena CDR31BP561AFZMAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak M (1%)
natančen opis 560pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 560pF