CDR31BX183AKYPAC
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR31BX183AKYPAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR31BX183AKYPAC
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.018UF 50V BX 0805
Podatkovni listi: CDR31BX183AKYPAC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR31BX183AKYPAC
Številka dela CDR31BX183AKYPAC Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.018UF 50V BX 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4124 pcs Podatkovni list CDR31BX183AKYPAC.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak P (0.1%)
natančen opis 0.018µF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.018µF