CDR32BP122AFUPAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BP122AFUPAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR32BP122AFUPAP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 1200PF 50V BP 1206
Podatkovni listi: CDR32BP122AFUPAP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR32BP122AFUPAP
Številka dela CDR32BP122AFUPAP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 1200PF 50V BP 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4349 pcs Podatkovni list CDR32BP122AFUPAP.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti - Stopnja napak P (0.1%)
natančen opis 1200pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 1200pF