CDR32BP201BFURAB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BP201BFURAB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR32BP201BFURAB
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 200PF 100V BP 1206
Podatkovni listi: CDR32BP201BFURAB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDR32BP201BFURAB
Številka dela CDR32BP201BFURAB Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 200PF 100V BP 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5438 pcs Podatkovni list CDR32BP201BFURAB.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 200pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 200pF