CDR32BP330BKZSAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BP330BKZSAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDR32BP330BKZSAT
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 33PF 100V 10% BP 1206
Podatkovni listi: CDR32BP330BKZSAT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDR32BP330BKZSAT
Številka dela CDR32BP330BKZSAT Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 33PF 100V 10% BP 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4446 pcs Podatkovni list CDR32BP330BKZSAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient BP
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena CDR32BP330BKZSAT-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak S (0.001%) natančen opis 33pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 33pF Aplikacije General Purpose